Aan de rand van ons gezellige Ouddorp aan zee, gelegen in een zeer nette wijk, ligt deze mooie en zeer praktische woning met eigen oprit en slaapkamer met badkamer en-suite op de begane grond. Ideaal voor elke leeftijd of gezinssituatie. De locatie van de woning is geweldig! Met de fiets of te voet kunt u heerlijk genieten van het landschap en de natuur om u heen. U bent binnen enkele minuten in het sfeervolle centrum, met vele restaurants en terrasjes, op het prachtig brede zandstrand aan de Noordzee of op het Grevelingenmeer. De architect van de woning heeft speels gebruik gemaakt van de hoogte in verschillende ruimtes.
INDELING
De woning heeft een eigen oprit voor twee auto’s. U komt binnen in de entreehal met trapopgang en gemakkelijk te belopen trap, betegeld toilet met hangend closet en de doorgang naar de woonkamer. Als u de woonkamer binnen stapt komt u in een mooie ruimte met links de open woonkeuken en rechts de gezellige zithoek. De woonkeuken is werkelijk een plaatje met een hoog plafond en veel lichtinval. En uiteraard voorzien van alle gemakken zoals o.a. een inductiekookplaat met extra bakplaat, afzuigkap, combimagnetron en vaatwasser op werkhoogte.
De woonkamer is L-vormig met een knusse zithoek, veel licht en openslaande deuren naar de zonnige achtertuin. Vanuit de woonkamer kunt u doorlopen naar het portaal met daaraan de bijkeuken/garage en de eerste slaapkamer met airco en badkamer en-suite. De badkamer is voorzien van toilet, wastafelmeubel en inloopdouche. Dit maakt de woning zeer toegankelijk voor alle leeftijden. De garage is opgesplitst in twee delen namelijk een bijkeuken met witgoedaansluiting en een garage/berging. Over de gehele begane grond ligt een mooie plavuizen vloer met daaronder vloerverwarming, met uitzondering van de garage.
Vanuit de entreehal loopt u de trap op en komt u op de ruime overloop. Op de overloop bevinden zich twee slaapkamers waarvan één met badkamer voorzien van douche en wastafel. De twee slaapkamers kijken beide uit op de achtertuin van de woning richting de Grevelingen. In de ruime berging bevindt zich de CV-opstelling, de mechanische ventilatie en de WTW installatie van de zonneboiler op het dak, gunstig voor uw energierekening!
De achtertuin is te bereiken via het portaal, de openslaande deuren in de woonkamer of door de brede poort aan de zijkant van de woning. De tuin is goed verzorgd, voorzien van veranda en ligt gunstig ten opzichte van de zon. In de tuin staat een vrijstaand tuinhuis voor al uw tuinspullen. Vanaf het vlonderterras aan de achterkant van de tuin heeft u een mooi vrij uitzicht.
Binnen kijken in deze uiterst praktische woning? Laat het ons weten en we plannen een bezichtiging met u in.