Prinsenhof 52.

Ouddorp

€ 570.000 k.k.

Aantal keer bekeken: 423
Prinsenhof 52., Ouddorp

Kenmerken

  • Vraagprijs € 570.000 k.k.Bereken maandlasten
  • Bouwjaar 1960
  • Woonoppervlakte 63 m²
  • Kamers 4
  • Slaapkamers 3
  • Perceeloppervlakte 730 m²
  • Inhoud 222 m³
  • Aanvaarding In overleg
  • Woonbestemming Recreatie

Kaart

Prinsenhof 52., Ouddorp

Omschrijving

Waanzinnig mooi perceel van 730 m² eigen grond* met vrijstaande bungalow te koop!

Heeft u altijd al gedroomd van een vakantiehuis nabij het strand en de duinen, gelegen op een prachtig groen perceel met volledige privacy? Een heerlijk lommerrijke plek waar u écht tot rust kunt komen? Goed nieuws, we hebben het voor u gevonden aan de Prinsenhof 52 in Ouddorp aan zee. En waar uw rust en vrijheid gewaarborgd is in en rond uw vakantiebungalow, kunt u genoeg gezelligheid en activiteiten vinden in de directe omgeving. Ouddorp staat bekend als sfeervolle badplaats met leuke voorzieningen en als het walhalla voor watersportliefhebbers. Kiten, suppen, wind- en golfsurfen, duiken en zeilen. Hier kan het allemaal! Maar ook fietsen, wandelen of gewoon heerlijk relaxen op het strand. In Ouddorp moet u zijn! De ingang van de Prinsenhof bevindt zich aan de Oude Nieuwlandseweg, vlakbij de strandopgang. Het perceel is maar liefst 730 m² groot en betreft eigen grond.

INDELING
Na uw auto geparkeerd te hebben stapt u via de bijkeuken (met cv-installatie, bouwjaar 2022) de keuken binnen. De eenvoudige keuken is voorzien van gaskookplaat met afzuiginstallatie, vaatwasser, koelkast en gootsteen. De lichte woonkamer heeft een heerlijk uitzicht de groene tuin in en door de openslaande deuren (met horren) stapt u zo het buitenterras op. De woning is voorzien van drie slaapkamers waarvan twee slaapkamers voorzien van wastafel. De nette badkamer is voorzien van inloopdouche, wastafel en toilet. De woning wordt verwarmd middels een gaskachel. De aanwezige cv-installatie biedt mogelijkheid tot het plaatsen van radiatoren. Alle ramen zijn voorzien van horren.

De tuin rondom is werkelijk een plaatje! Vol met prachtige volwassen bomen waaronder meerstammige krentenbomen en robuuste eiken, diverse leuke terrasjes in of uit de zon, en sfeervolle druivenranken. Een keurige recreatiewoning op een waanzinnig mooi perceel waar u optimaal kunt genieten! Vanaf het vroege voorjaar tot laat in de herfst kunt u heerlijk zitten op het beschutte terras. In de tuin staat een ruime houten tuinschuur, ideaal voor uw tuinspullen en de fietsen. Er is plaats voor twee auto’s op eigen terrein.

Bent u opzoek naar een instapklare recreatiewoning op loopafstand van het schoonste strand van Nederland? Dit is hem!

* De aankoop van de Prinsenhof 52 bestaat uit twee transacties. 1) De aankoop van de recreatiewoning met recht van erfpacht en 2) de aankoop van de grond waarmee het recht van erfpacht direct komt te vervallen. De woning wordt daarom met eigen grond aangeboden. Voor vragen kunt u contact opnemen met ons kantoor.

Reageer op dit object!

Heeft u interesse in deze woning? Vul dan onderstaand formulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Het woningaanbod

Oudewei 15, Dirksland
Oudewei 15
€ 595.000 k.k.
Dirksland
Diepenbrockstraat 3, Dirksland
Diepenbrockstraat 3
€ 515.000 k.k.
Dirksland
Bezuijen Bemiddeling