Duinakker 10

Ouddorp

€ 350.000 k.k.

Aantal keer bekeken: 557
Duinakker 10, Ouddorp

Kenmerken

  • Vraagprijs € 350.000 k.k.Bereken maandlasten
  • Bouwjaar 1973
  • Woonoppervlakte 62 m²
  • Kamers 3
  • Slaapkamers 2
  • Perceeloppervlakte 375 m²
  • Inhoud 215 m³
  • Aanvaarding In overleg
  • Woonbestemming Recreatie

Kaart

Duinakker 10, Ouddorp

Omschrijving

Vrijstaande recreatiewoning met veel privacy en uitstekende ligging nabij zee - Op zoek naar een fijne plek om te onthaasten aan de kust? Deze vrijstaande recreatiewoning op Duinakker 10 in Ouddorp biedt rust, ruimte en comfort op een royaal perceel. Gelegen in een groene, rustige omgeving en toch dichtbij strand en voorzieningen, ideaal voor wie op zoek is naar ontspanning én gemak.

De ruime en lichte woonkamer is het hart van het huis. Grote ramen en een schuifpui (kunststof, 2016) zorgen voor veel natuurlijk licht en een prettige verbinding met de tuin. De ruimte is voorzien van een nette laminaatvloer en meerdere elektrische radiatoren. De keuken is praktisch ingericht en beschikt onder andere over een gaskookplaat (op gasfles), losse koelkast en een geiser uit 2023. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, toilet, wastafelmeubel en een elektrische kachel.

De woning beschikt over twee comfortabele slaapkamers, beide met natuurlijke ventilatie via roosters en klapramen. Eén slaapkamer is voorzien van vloerbedekking, de ander van laminaat. Daarnaast is er een handige extra ruimte met aansluitingen voor de wasmachine etc.

Rondom de woning ligt een zonnige tuin met meerdere terrassen, waaronder een gezellig overdekt zitgedeelte aan de voorzijde. Achterin de tuin vind je een vrijstaande houten blokhut met overkapping (2019), perfect als extra bergruimte of tuinkamer.

- Vrijstaande woning op ruim perceel
- Volledig voorzien van dubbel glas
- Kunststof schuifpui en deuren (2016)
- Nieuw dak (2020)
- Elektrische verwarming in woonkamer, keuken en badkamer
- Warm water via geiser (2023), aangesloten op gasflessen
- Goed onderhouden schilderwerk (binnen 2022, buiten 2023)
- Gezellige houten buitenberging met overkapping (2019)

Een heerlijke plek met potentie. Duinakker 10 biedt een solide basis en alle ingrediënten voor een heerlijke recreatiewoning aan zee. De ligging is uitstekend, de indeling praktisch, en er is volop ruimte om het huis stap voor stap verder naar eigen wens te maken. Nieuwsgierig geworden? Plan gerust een bezichtiging in en ontdek zelf de rust en mogelijkheden die deze woning te bieden heeft.

Reageer op dit object!

Heeft u interesse in deze woning? Vul dan onderstaand formulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Vergelijkbare woningen

De Eco Punt 10-BD, Ouddorp
De Eco Punt 10-BD
€ 350.000 k.k.
Ouddorp
Noordzeepark-Zuiderdiep 35, Ouddorp
Noordzeepark-Zuiderdiep 35
€ 370.000 k.k.
Ouddorp
Cookiebeleid
Bezuijen Bemiddeling